Олена Вікторівна Родіна

Викладач

Відгуки

Думки людей про нас

Анастасія

28 May 2024

Курс дуже класний, вчителі супер! Дякую!

Євгенія

15 May 2024

Лучший преподаватель- Герман Владимирович. Ребенок стеснялся слово сказать, сейчас по истечению учебного года - впереди всех. Ей очень нравятся уроки, учитель с ними и танцует, и чего только не делает, чтобы заинтересовать! И результат - на табло: в школе ребенку сказали, что у нее произношение слов, как у англичан. Хотя это ни разу не заслуга учителя в школе, а полностью- Германа Владимировича.

Дамірова Ульвія

21 September 2023

Я вам дуже дякую! Моя донька Лейла закінчила ваш курс у 2022 році та дуже добре розмовляє англійською. Я хочу, щоб Сабіна говорила так, як вона. Сабіна відвідувала заняття з вересня 2021 року по лютий 2022 року. Я хочу, щоб він знову приєднався до уроків, але починав з першої групи.

Михайло Г

13 July 2023

КРІСТІНА ЄВГЕНІВНА найліпший вчитель англійської що коли-небудь був в моєму житті) до того як я попав до неї, я орієнтувався в англійській мові трохи краще ніж на принципі "звучить не звучить"... мені довелося кинути групу на 4 книзі (з особистих причин), але все одно майже всі знання англійської що в мене є це завдяки їй (вже роки 4 чи 5 пройшло, а я й досі їй дуже вдячний😊)

Галина

23 May 2023

Уроки динамічні та цікаві, хоч і групові заняття, викладач звертає на усіх увагу, нікого не оминає. Ну і звісно не можу не відмітити підручник та аудіо-додатки, які школа розробила за власною методикою, нічого лишнього. Спочатку деякі завдання казалось не можливо зробити, а попробувавши, потренувавшись - виявилось, що можливо, даже цікаво. Дитина стала більш упевнініша в своїх силах, активна. Ми не жалкуємо, що сюди потрапили. Окрема велика подяка - Анастасії Олександрівні за надання знань. Загалом плануємо далі продовжувати навчання і рекомендуємо спробувати усім!)

Галина

05 May 2023

Марина Володимирівна- найкращий вчитель! Дякуємо Вам за підтримку і допомогу нашим діткам . Дякуємо за навчання наших дітей! Ви найкраща!

Марія

13 April 2023

Дякую за гарну базу англійської цим курсам <3 Проходила 10 років і не жалкую. Дякую Олександру Віталійовичу за веселе і корисне навчання, мій накращій вчитель!

Кіра

12 April 2023

Ольга Вікторівна-найкращий вчитель!

Maria

08 September 2022

Дарья Владимировна лучший педагог! С ней всегда любопытно и весело учиться!

Шаламов Сергій Вікторович

19 August 2022

100% рекомендую усім бажаючим.

Клименко Тетяна Миколаївна

09 August 2022

Дуже вдячна за знання своєї дитини

Лютая Ганна Юріївна

22 July 2022

Незважаючи на те, що дитина сприймає дуже повільно інформацію, та цікавиться більше творчістю, результат я бачу (на відміну від нульового результату у школі).

Запишіть Вашу дитину на курс

Шановні батьки!

Курси англійської мови «Гаудеамус» проводять набір учнів 1-4 класів без вступних тестів або співбесід.

Для учнів 5-11 класів, які мають підсумкову оцінку за минулий навчальний рік не нижче 7 балів, ми проводимо тестування з метою визначення курсу подальшого навчання. Таке тестування проводиться викладачем наших курсів у присутності батьків за індивідуальним запрошенням.

Отримати якісний результат на наших курсах можливо за умови відвідування учнем усіх запланованих занять та виконання домашнього завдання у повному обсязі.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота