Думки людей про нас

Дар'я

26 June 2022

Дякую, Ярославі Миколаївні за навчання моеї дитини, терпіння, розуміння та гарне відношення. Велике спасибі Вам! Сподіваюсь, що у наступному навчальному році зустрінемось у школі. Скорійшої нам перемоги!

Yatchuck Poulina

17 May 2022

Ярослава Миколаївна добра тим часом й наполегливий вчитель хоч в нас й мінялися вчителі але це вчитель який подобається нам вона просто не вчитель а зірка з англійскою мовою!

Светлана

03 February 2022

Выражаю огромную благодарность нашему учителю - Коваль Вере Юрьевне, спасибо за креативный подход в образовании, терпение и настойчивость, а главное видимый результат Вашей кропотливой работы - знания! Я уверена в будущем мой ребенок ещё не один раз вспомнит Вас ,Вера Юрьевна, как педагога который по-истине дал бесценные знания по английскому языку.

Кирило

13 January 2022

Ярослава Миколаївна найкращій вчитель!!

Вика

12 January 2022

Ярослава Миколаївна вона весела ,добра. Я її дуде сильно люблю !!!!!!

Снурницын Богдан

13 December 2021

Почитал отзывы, аж всплакнул, когда увидел имена своих учителей. Лидия Ивановна, Станислав Олександрович, Надежда Айдыновна.... Что учителя, что сами курсы - просто бомба, слов не передать! Но в самую первую очередь помните что все еще зависит от детей, если они хотят, и если их это интересует.

Запишіть Вашу дитину на курс

Шановні батьки!

Курси англійської мови «Гаудеамус» проводять набір учнів 1-4 класів без вступних тестів або співбесід.

Для учнів 5-11 класів, які мають підсумкову оцінку за минулий навчальний рік не нижче 7 балів, ми проводимо тестування з метою визначення курсу подальшого навчання. Таке тестування проводиться викладачем наших курсів у присутності батьків за індивідуальним запрошенням.

Отримати якісний результат на наших курсах можливо за умови відвідування учнем усіх запланованих занять та виконання домашнього завдання у повному обсязі.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота