Питання

Часті запитання

Яким чином відбувається спілкування вчителя з батьками?

Викладачі КАМ «Гаудеамус» підтримують зв’язок з батьками учнів: дають поради та рекомендації з організаційних питань, консультації з питань виконання домашнього завдання, здійснюють контроль за успішністю учнів та відвідуванням ними занять.

Чи відрізняється програма на курсах та у школі?

Навчальні програми на курсах й у школі можуть відрізнятися на різних етапах навчання. Але наші дослідження доводять, що учні у змозі самостійно засвоювати програму як на курсах, так і в школі, не потребуючи допомоги батьків. Оцінка з англійської у школі підвищується.

Це явище пояснюється тим, що весь матеріал, вивчений на курсах, засвоюється повністю. Поступово учні курсів стають більш дисциплінованими, організованими та здатними до самостійного навчання!


Запишіть Вашу дитину на курс

Шановні батьки!

Курси англійської мови «Гаудеамус» проводять набір учнів 1-4 класів без вступних тестів або співбесід.

Для учнів 5-11 класів, які мають підсумкову оцінку за минулий навчальний рік не нижче 7 балів, ми проводимо тестування з метою визначення курсу подальшого навчання. Таке тестування проводиться викладачем наших курсів у присутності батьків за індивідуальним запрошенням.

Отримати якісний результат на наших курсах можливо за умови відвідування учнем усіх запланованих занять та виконання домашнього завдання у повному обсязі.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота