Про нас

Курси англійської мови "Гаудеамус". м. Запоріжжя

РОЗКЛАД

Навчання на курсах починаються після шкільних уроків з 15.00 і проходять тричі на тиждень: у понеділок, середу, п’ятницю або у вівторок, четвер, суботу. Протягом місяця гарантовано проводяться 22 уроки по 45 хвилин. Таке навчальне навантаження є серйозним внеском у розвиток Вашої дитини.

ЦІНА/ЯКІСТЬ

Ціна 770 гривен в місяць за 22 уроки по 45 хвилин. Співвідношення ціна/якість на курсах англійської мови «Гаудеамус» є одним з найкращих у місті. Ваше рішення почати вивчення англійської мови Вашою дитиною є правильним й окупиться сторицею в майбутньому!

РОЗТАШУВАННЯ:

Хортицький район

Школа №106

 вул. Рубана, 9

Школа №91

 вул. Лахтінська, 6а

Школа №49

 вул. Світла, 16а

ДЮК "Світоч"

 вул. Лахтінська, 15

 

Комунарський район

Школа №7

вул. Північнокільцева, 21

Школа №103

 вул. Новокузнецька, 18а

Школа №23

 вул. Парамонова, 6а

 

Дніпровський район

Школа №29 

вул. Академіка Александрова, 7

Школа "ЕЛІНТ"

вул. Професора Толока, 29

Школа №109

вул. Дніпровські Пороги, 29

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Учні курсів із задоволенням вивчають англійську мову за підручниками EnglishLAND, тому що в них є цікаві тексти, захоплюючі розповіді, творчі завдання тощо. Схеми і таблиці, оптимальна система вправ дозволяють учням засвоювати граматику англійської мови без проблем. Педагогічний колектив курсів англійської мови «Гаудеамус» створив серію посібників EnglishLAND зі звуковим додатком.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Викладачі курсів мають вищу філологічну освіту, вони обов’язково проходять спеціальну підготовку, оскільки в нашій організації існує ретельно розроблений єдиний стандарт у навчанні дітей. Завдяки такій підготовці викладачі можуть не лише доступно пояснювати матеріал і добиватися якісних знань у учнів, але й знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, забезпечувати дисципліну на уроках, добиватися виконання домашнього завдання кожним учнем. Наші викладачі можуть навчити англійській мові практично кожну дитину.

КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ

Серйозним стимулом для вивчення англійської мови є система об’єктивного оцінювання знань Вашої дитини. Перевірка та оцінювання письмових та усних завдань відбуваються кожного уроку.

КОНТРОЛЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Досвідчені методисти перевіряють роботу викладачів, стежать за виконанням усіх вимог методики, допомагають розв’язувати складні педагогічні та методичні проблеми.

ОСОБЛИВОСТІ

Двічі на рік наші курси традиційно проводять відкриті уроки для батьків. Ви маєте можливість спостерігати, як Ваша дитина спілкується з викладачем та іншими дітьми, як вона поводиться на уроці.

Робота методистів дозволяє вчасно вирішувати методичні, виховні та творчі задачі, що в свою чергу покращує знання учнів.

Робота над створенням серії власних підручників дозволила нашому колективу стати авторським!

На курсах діти стають дисциплінованими учнями. Додатково розвиваються пам’ять, увага, логічне мислення, швидкість читання та усного мовлення, що сприяє успішному вивченню інших шкільних предметів.


Навчальний рік на курсах триває з першого вересня до 31 травня. У червні курси пропонують розмовний курс. У липні ми у відпочинку. Починаємо працювати з 15 серпня.


Шановні батьки, будь ласка, заповніть, анкету наприкінці сторінки. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами впродовж робочого тижня та надасть детальну інформацію.

 

Запишіть Вашу дитину на курс

Шановні батьки!

Курси англійської мови «Гаудеамус» проводять набір учнів 1-4 класів без вступних тестів або співбесід.

Для учнів 5-11 класів, які мають підсумкову оцінку за минулий навчальний рік не нижче 7 балів, ми проводимо тестування з метою визначення курсу подальшого навчання. Таке тестування проводиться викладачем наших курсів у присутності батьків за індивідуальним запрошенням.

Отримати якісний результат на наших курсах можливо за умови відвідування учнем усіх запланованих занять та виконання домашнього завдання у повному обсязі.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота