Віра Юріївна Коваль

Викладач

Відгуки

Думки людей про нас

Галина

23 May 2023

Уроки динамічні та цікаві, хоч і групові заняття, викладач звертає на усіх увагу, нікого не оминає. Ну і звісно не можу не відмітити підручник та аудіо-додатки, які школа розробила за власною методикою, нічого лишнього. Спочатку деякі завдання казалось не можливо зробити, а попробувавши, потренувавшись - виявилось, що можливо, даже цікаво. Дитина стала більш упевнініша в своїх силах, активна. Ми не жалкуємо, що сюди потрапили. Окрема велика подяка - Анастасії Олександрівні за надання знань. Загалом плануємо далі продовжувати навчання і рекомендуємо спробувати усім!)

Галина

05 May 2023

Марина Володимирівна- найкращий вчитель! Дякуємо Вам за підтримку і допомогу нашим діткам . Дякуємо за навчання наших дітей! Ви найкраща!

Марія

13 April 2023

Дякую за гарну базу англійської цим курсам <3 Проходила 10 років і не жалкую. Дякую Олександру Віталійовичу за веселе і корисне навчання, мій накращій вчитель!

Кіра

12 April 2023

Ольга Вікторівна-найкращий вчитель!

Maria

08 September 2022

Дарья Владимировна лучший педагог! С ней всегда любопытно и весело учиться!

Шаламов Сергій Вікторович

19 August 2022

100% рекомендую усім бажаючим.

Клименко Тетяна Миколаївна

09 August 2022

Дуже вдячна за знання своєї дитини

Лютая Ганна Юріївна

22 July 2022

Незважаючи на те, що дитина сприймає дуже повільно інформацію, та цікавиться більше творчістю, результат я бачу (на відміну від нульового результату у школі).

Малик Анна Миколаївна

13 July 2022

Дуже гарний курс,професійні педагоги,доступний матеріал.

Кудренко Надія Вікторівна

13 July 2022

Дуже всім рекомендую курси,ідеальний підхід щодо учнів та навчання на вищому рівні.дякуємо дуже вчителю та керівництву курсів

Морозова Елена Валерьевна

04 July 2022

Учите и старайтесь, слушайте учителя

Борцова Анна Олексіївна

04 July 2022

Чудові курси, гарний підхід вчителя, навчання з постійним закріпленням знань

Запишіть Вашу дитину на курс

Шановні батьки!

Курси англійської мови «Гаудеамус» проводять набір учнів 1-4 класів без вступних тестів або співбесід.

Для учнів 5-11 класів, які мають підсумкову оцінку за минулий навчальний рік не нижче 7 балів, ми проводимо тестування з метою визначення курсу подальшого навчання. Таке тестування проводиться викладачем наших курсів у присутності батьків за індивідуальним запрошенням.

Отримати якісний результат на наших курсах можливо за умови відвідування учнем усіх запланованих занять та виконання домашнього завдання у повному обсязі.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота